Geluksmoment aanvragen?
Vul het aanvraagformulier in (volgt binnenkort)

De stichting Vrienden van SOVAK zet zich in voor extra geluksmomenten voor mensen met een verstandelijke beperking die wonen of begeleid worden door SOVAK. Denk aan een dagje uit, een aangepaste fiets, een muzikale middag of een gezellige tuin. Dingen die het leven mooier maken, maar niet uit reguliere zorgbudgetten betaald kunnen worden.
Vul het aanvraagformulier in (volgt binnenkort)
Wil jij samen met ons bijdragen aan een gelijkwaardige wereld, door mensen met een verstandelijke beperking betekenisvol mee te laten doen en bij te dragen aan het plezier en geluk in hun leven? Dat kan op verschillende manieren:
Doneer jouw bijdrage via iDEAL
Voor €100 per jaar ben je lid van onze Club van 100. Je krijgt een vermelding op onze website en we houden je op de hoogte van de geluksmomenten die wij dankzij jou kunnen creëren en delen met anderen.
Word lid van de Club van 100
Stichting Vrienden van SOVAK bestaat uit: Kees Hermes (penningmeester), Anita Habets, Stephan van Gurp, Lieveke Jespers, Jeroen Rempt (voorzitter) en Piet van Kaam (secretaris).
Contact: communicatie@sovak.nl (voorlopig e-mailadres) / Postadres: Haasdijk 58, 4921CK Made
De stichting Vrienden van SOVAK heeft een ANBI-status aangevraagd, wat betekent dat giften binnenkort fiscaal aftrekbaar zijn.